11 | |
Czerwone Maki — Mały Płaszów | |
Trasa jedenastki (lata 2010-2015) | |
Długość linii: | 10,1 km |
Czas przejazdu: | 36 minut |
Przystanki: | 23 |
Kursuje: | co 20 minut |
Tabor: | Düwag GT8S, N8S, Rotax/MPK EU8N, Bombardier NGT6 |
Trasa 11
1. | Czerwone_Maki | ||
2. | Chmieleniec | ||
3. | Kampus_UJ | ||
4. | Ruczaj | ||
5. | Norymberska | ||
6. | Grota-Roweckiego | ||
7. | Lipińskiego | ||
8. | Borsucza | ||
9. | Brożka | ||
10. | Łagiewniki | ||
11. | Łagiewniki | ||
12. | Rzemieślnicza | ||
13. | Rondo_Matecznego | ||
14. | Smolki | ||
15. | Korona | ||
16. | Limanowskiego | ||
17. | Podgórze_SKA | ||
18. | Cmentarz_Podgórski | ||
19. | Dworcowa | ||
20. | Dworzec_Płaszów_Estakada | ||
21. | Lipska | ||
22. | Rzebika | ||
23. | Mały_Płaszów |
11 - linia tramwajowa zwykła kursująca z Czerwonych Maków na Mały Płaszów. Kursuje co 20 minut w dzień powszedni oraz w soboty. Do 18 listopada 2010 kursowała do pętli Cmentarz Rakowicki. Od 31 sierpnia 2015 r. kursuje nową estakadą pomiędzy ul. Wielicką i Lipską (nad torami kolejowymi), jednocześnie przekierowując ją z ul. Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzeckiej, Kotlarskiej, Klimeckiego i Kuklińskiego na Zakopiańską, Kalwaryjską, Limanowskiego i Wielicką. Linie obsługują wagony Düwag GT8S, MAN N8S, EU8N, a także Bombardier NGT6. 29 sierpnia skierowano na trasę Łagiewnicka
Obecne linie i pętle tramwajowe oraz tabor w Krakowie
Krakowska Linia Muzealna | 0 • 15 |
Linie zwykłe | 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 8 • 9 • 10 • 11 • 13 • 14 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 24 • 49 • 74 |
Linie KST | 50 • 52 |
Linie nocne | 62 • 64 • 69 |
Zawieszone czasowo(14.02.2022) | 12 • 16 • 44 |
Tabor | Konstal 105Na • Bombardier NGT6 • Bombardier NGT8 • Protram 405N-kr • MAN N8S • SGP/Lohner E1 • Düwag GT8S • Rotax/MPK EU8N • PESA 2014N • Stadler Tango |
Pętle i końcówki | Borek Fałęcki • Bronowice • Bronowice Małe • Cichy Kącik • Cmentarz Rakowicki • Czerwone Maki • Dąbie • Dworcowa • Dworzec Towarowy • Kopiec Wandy • Krowodrza Górka • Kurdwanów • Łagiewniki • Mały Płaszów • Mistrzejowice • Nowy Bieżanów P+R • Osiedle Piastów • Plac Centralny in. R Reagana • Pleszów • Prokocim • Rondo Hipokratesa • Salwator • Walcownia • Wieczysta • Wzgórza Krzesławickie |