18 | |
Krowodrza Górka — Czerwone Maki_P+R | |
trasa osiemnastki | |
Długość linii: | ok. 13 km |
Czas przejazdu: | 43 minuty |
Przystanki: | 26 |
Kursuje: | co 7,5 minut (dni powszednie) co 20 minut (soboty, niedziele i święta) |
Tabor: | Stadler Tango Lajkonik, Bombardier NGT8 |
Trasa 18
1. | Czerwone_Maki | ||
2. | Chmieleniec | ||
3. | Kampus_UJ | ||
4. | Ruczaj | ||
5. | Norymberska | ||
6. | Grota-Roweckiego | ||
7. | Lipińskiego | ||
8. | Kobierzyńska | ||
9. | Słomiana | ||
10. | Kapelanka | ||
11. | Szwedzka | ||
12. | Rondo_Grunwaldzkie | ||
13. | Orzeszkowej | ||
14. | Stradom | ||
15. | Wawel | ||
16. | Świętej_Gertrudy | ||
17. | Plac_Wszystkich_Świętych | ||
18. | Filharmonia | ||
19. | Teatr_Bagatela | ||
20. | Stary_Kleparz | ||
21. | Pędzichów | ||
22. | Nowy_Kleparz | ||
23. | Dworzec_Towarowy | ||
24. | Szpital_Narutowicza | ||
25. | Bratysławska | ||
26. | Krowodrza_Górka |
18 - linia tramwajowa zwykła, kursująca z Krowodrzy Górki do Czerwonych Maków. Normalnie kursuje co 7,5 minut w godzinach 4-23 (dni powszednie), 5-22 (weekendy). Długość osiemnastki wynosi 13 kilometrów, a na jej trasie znajduje się 26 przystanków. Linia jest obsługiwana przez wagony Bombardier NGT8 i Stadler Tango
Obecne linie i pętle tramwajowe oraz tabor w Krakowie
Krakowska Linia Muzealna | 0 • 15 |
Linie zwykłe | 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 8 • 9 • 10 • 11 • 13 • 14 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 24 • 49 • 74 |
Linie KST | 50 • 52 |
Linie nocne | 62 • 64 • 69 |
Zawieszone czasowo(14.02.2022) | 12 • 16 • 44 |
Tabor | Konstal 105Na • Bombardier NGT6 • Bombardier NGT8 • Protram 405N-kr • MAN N8S • SGP/Lohner E1 • Düwag GT8S • Rotax/MPK EU8N • PESA 2014N • Stadler Tango |
Pętle i końcówki | Borek Fałęcki • Bronowice • Bronowice Małe • Cichy Kącik • Cmentarz Rakowicki • Czerwone Maki • Dąbie • Dworcowa • Dworzec Towarowy • Kopiec Wandy • Krowodrza Górka • Kurdwanów • Łagiewniki • Mały Płaszów • Mistrzejowice • Nowy Bieżanów P+R • Osiedle Piastów • Plac Centralny in. R Reagana • Pleszów • Prokocim • Rondo Hipokratesa • Salwator • Walcownia • Wieczysta • Wzgórza Krzesławickie |