3 | |
Krowodrza Górka — Nowy Bieżanów | |
Trasa trójki | |
Długość linii: | 14,2 km |
Czas przejazdu: | ok. 42 minuty |
Przystanki: | 24 |
Kursuje: | co 10 minut (dni powszednie) co 20 minut (weekendy) |
Tabor: | Bombardier NGT8, Duewag GT8S, Stadler Tango Lajkonik |
Trasa 3
1. | Nowy_Bieżanów | ||
2. | Ćwiklińskiej | ||
3. | Nowy_Prokocim | ||
4. | Teligi | ||
5. | Prokocim_Szpital | ||
6. | Prokocim | ||
7. | Wlotowa | ||
8. | Bieżanowska | ||
9. | Kabel | ||
10. | Dworcowa | ||
11. | Cmentarz_Podgórski | ||
12. | Podgórze_SKA | ||
13. | Plac_Bohaterów_Getta | ||
14. | Św._Wawrzyńca | ||
15. | Miodowa | ||
16. | Starowiślna | ||
17. | Poczta_Główna | ||
18. | Teatr_Słowackiego | ||
19. | Dworzec_Główny_Zachód | ||
20. | Politechnika | ||
21. | Dworzec_Towarowy | ||
22. | Szpital_Narutowicza | ||
23. | Bratysławska | ||
24. | Krowodrza_Górka |
3 - linia tramwajowa zwykła, mająca początek na Bieżanowie, a koniec na pętli Krowodrza Górka. Na trasie linii 3 znajduje się 24 przystanków. Długość całej linii wynosi ok. 14,2 km.
Obecne linie i pętle tramwajowe oraz tabor w Krakowie
Krakowska Linia Muzealna | 0 • 15 |
Linie zwykłe | 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 8 • 9 • 10 • 11 • 13 • 14 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 24 • 49 • 74 |
Linie KST | 50 • 52 |
Linie nocne | 62 • 64 • 69 |
Zawieszone czasowo(14.02.2022) | 12 • 16 • 44 |
Tabor | Konstal 105Na • Bombardier NGT6 • Bombardier NGT8 • Protram 405N-kr • MAN N8S • SGP/Lohner E1 • Düwag GT8S • Rotax/MPK EU8N • PESA 2014N • Stadler Tango |
Pętle i końcówki | Borek Fałęcki • Bronowice • Bronowice Małe • Cichy Kącik • Cmentarz Rakowicki • Czerwone Maki • Dąbie • Dworcowa • Dworzec Towarowy • Kopiec Wandy • Krowodrza Górka • Kurdwanów • Łagiewniki • Mały Płaszów • Mistrzejowice • Nowy Bieżanów P+R • Osiedle Piastów • Plac Centralny in. R Reagana • Pleszów • Prokocim • Rondo Hipokratesa • Salwator • Walcownia • Wieczysta • Wzgórza Krzesławickie |