64 | |
Bronowice Małe - Os. Piastów | |
trasa sześćdziesiątki czwórki | |
Długość linii: | b.d. |
Czas przejazdu: | 54 min |
Przystanki: | 30 |
Kursuje: | co 30 minut w nocy |
Tabor: | Rotax/MPK EU8N, Bombardier NGT6 |
Trasa 64
1. | OsiedlePiastów | ||
2. | PiastaKołodzieja | ||
3. | Kleeberga | ||
4. | Dunikowskiego | ||
5. | RondoHipokratesa | ||
6. | DHWanda | ||
7. | RondoKocmyrzowskie | ||
8. | Bieńczycka | ||
9. | RondoCzyżyńskie | ||
10. | Czyżyny | ||
11. | Stella-Sawickiego | ||
12. | AWF | ||
13. | MuzeumLotnictwa | ||
14. | Wieczysta | ||
15. | Białucha | ||
16. | Cystersów | ||
17. | RondoMogilskie | ||
18. | Lubicz | ||
19. | DworzecGłówny | ||
20. | BasztowaLOT | ||
21. | TeatrBagatela | ||
22. | Batorego | ||
23. | PlacInwalidów | ||
24. | Urzędnicza | ||
25. | Biprostal | ||
26. | UniwersytetPedagogiczny | ||
27. | Głowackiego | ||
28. | Bronowice | ||
29. | Wesele | ||
30. | BalickaWiadukt | ||
31. | BronowiceMałe |
64 - linia tramwajowa nocna. Linia ta ma początek na pętli Bronowice Małe a koniec znajduje się na pętli Os. Piastów. Kursuje co 30 minut. Linię obsługują wagony EU8N i Bombardier NGT6.
Obecne linie i pętle tramwajowe oraz tabor w Krakowie
Krakowska Linia Muzealna | 0 • 15 |
Linie zwykłe | 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 8 • 9 • 10 • 11 • 13 • 14 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 24 • 49 • 74 |
Linie KST | 50 • 52 |
Linie nocne | 62 • 64 • 69 |
Zawieszone czasowo(14.02.2022) | 12 • 16 • 44 |
Tabor | Konstal 105Na • Bombardier NGT6 • Bombardier NGT8 • Protram 405N-kr • MAN N8S • SGP/Lohner E1 • Düwag GT8S • Rotax/MPK EU8N • PESA 2014N • Stadler Tango |
Pętle i końcówki | Borek Fałęcki • Bronowice • Bronowice Małe • Cichy Kącik • Cmentarz Rakowicki • Czerwone Maki • Dąbie • Dworcowa • Dworzec Towarowy • Kopiec Wandy • Krowodrza Górka • Kurdwanów • Łagiewniki • Mały Płaszów • Mistrzejowice • Nowy Bieżanów P+R • Osiedle Piastów • Plac Centralny in. R Reagana • Pleszów • Prokocim • Rondo Hipokratesa • Salwator • Walcownia • Wieczysta • Wzgórza Krzesławickie |