69 | |
Krowodrza Górka - Nowy Bieżanów | |
trasa sześćdziesiątki dziewiątki | |
Długość linii: | 13 980 km |
Czas przejazdu: | 50 min |
Przystanki: | 28 |
Kursuje: | co 30 minut w nocy |
Tabor: | Bombardier NGT6 |
Trasa 69
1. | NowyBieżanów | ||
2. | Ćwiklińskiej | ||
3. | NowyProkocim | ||
4. | Teligi | ||
5. | ProkocimSzpital | ||
6. | Prokocim | ||
7. | Wlotowa | ||
8. | Bieżanowska | ||
9. | Kabel | ||
10. | Dworcowa | ||
11. | CmentarzPodgórski | ||
12. | PowstańcówWielkopolskich | ||
13. | PlacBohaterówGetta | ||
14. | Św.Wawrzyńca | ||
15. | Miodowa | ||
16. | Starowiślna | ||
17. | PocztaGłówna | ||
18. | PlacWszystkichŚwiętych | ||
19. | Filharmonia | ||
20. | TeatrBagatela | ||
21. | BasztowaLOT | ||
22. | DworzecGłówny | ||
23. | DworzecGłównyZachód | ||
24. | Politechnika | ||
25. | DworzecTowarowy | ||
26. | Prądnicka | ||
27. | Bratysławska | ||
28. | KrowodrzaGórka |
69 - linia tramwajowa nocna. Linia ta ma początek na pętli Krowodrza Górka a koniec znajduje się na pętli Nowy Bieżanów. Kursuje co 30 minut. Linię obsługują wagony Bombardier NGT6.
Obecne linie i pętle tramwajowe oraz tabor w Krakowie
Krakowska Linia Muzealna | 0 • 15 |
Linie zwykłe | 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 8 • 9 • 10 • 11 • 13 • 14 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 24 • 49 • 74 |
Linie KST | 50 • 52 |
Linie nocne | 62 • 64 • 69 |
Zawieszone czasowo(14.02.2022) | 12 • 16 • 44 |
Tabor | Konstal 105Na • Bombardier NGT6 • Bombardier NGT8 • Protram 405N-kr • MAN N8S • SGP/Lohner E1 • Düwag GT8S • Rotax/MPK EU8N • PESA 2014N • Stadler Tango |
Pętle i końcówki | Borek Fałęcki • Bronowice • Bronowice Małe • Cichy Kącik • Cmentarz Rakowicki • Czerwone Maki • Dąbie • Dworcowa • Dworzec Towarowy • Kopiec Wandy • Krowodrza Górka • Kurdwanów • Łagiewniki • Mały Płaszów • Mistrzejowice • Nowy Bieżanów P+R • Osiedle Piastów • Plac Centralny in. R Reagana • Pleszów • Prokocim • Rondo Hipokratesa • Salwator • Walcownia • Wieczysta • Wzgórza Krzesławickie |