- 0
- 0 (historyczna)
- 1
- 10
- 100
- 101
- 102
- 103
- 105
- 106
- 11
- 110
- 12
- 122
- 123
- 128
- 13
- 130
- 138
- 14
- 148
- 15
- 152
- 159
- 16
- 164
- 168
- 17
- 178
- 18
- 182
- 19
- 194
- 1941
- 2
- 20
- 2007
- 2008
- 2009
- 2010
- 2020
- 21
- 22
- 225
- 23
- 24
- 255
- 270
- 28
- 29
- 292
- 3
- 30
- 301
- 304
- 307
- 310
- 32
- 337
- 34
- 352
- 36
- 38
- 4
- 40
- 41
- 42
- 49
- 5
- 50
- 501
- 502
- 503
- 51
- 52
- 6
- 618
- 62
- 64
- 69
- 7
- 72
- 73
- 8
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 8xx - linie cmentarne
- 9
- Adam Liwski
- Agata Młynarska
- Akademia Górniczo-Hutnicza
- Akademia Wychowania Fizycznego
- Aleja 29 Listopada
- Aleja 3 Maja
- Aleja Przyjaźni (przystanek)
- Aleja gen. Władysława Andersa
- Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego
- Ammnendorf SN4
- Anna Przybylska
- Antoni Tajduś
- Archiwum ciekawostek
- Artur Barciś
- Auditorium Maximum
- Autobusy
- Automaty do obsługi Krakowskiej Karty Miejskiej
- Autosan H6
- Batorego (przystanek)
- Bieżanów Kolonia
- Biprostal
- Biurowce
- Bombardier NGT6
- Bombardier NGT8
- Bonarka City Center
- Borek Fałęcki (przystanek)
- Brak linii 1 w wykazie stron
- Branice
- Bronowice (przystanek)
- Bronowice Małe (przystanek)
- Budynek banku BPH
- Buma Square
- Centra handlowe
- Centrum Biznesu Brama Bronowicka
- Chałupki (przystanek)
- Cichy Kącik (przystanek)
- Cinema City
- Cinema City Galeria Kazimierz
- Cinema City Plaza
- Cinema City Zakopianka
- Cmentarz Rakowicki (przystanek)
- Cracovia Business Center
- Czerwone Maki (przystanek)
- Czyżyny Dworzec (przystanek)
- D
- D (linia tramwajowa)
- Dworcowa (przystanek)
- Dworzec Główny
- Dworzec Główny (przystanek)
- Dworzec Główny Tunel (przystanek)
- Dworzec Towarowy (przystanek)
- Dzielnica III Prądnik Czerwony
- Dzielnica II Grzegórzki
- Dzielnica IV Prądnik Biały
- Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki
- Dzielnica I Stare Miasto
- Dzielnica VIII Dębniki
- Dzielnica VII Zwierzyniec
- Dzielnica VI Bronowice
- Dzielnica V Krowodrza
- Dzielnica XIII Podgórze
- Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim
- Dzielnica XIV Czyżyny
- Dzielnica XI Podgórze Duchackie
- Dzielnica XVIII Nowa Huta
- Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie
- Dzielnica XVI Bieńczyce
- Dzielnica XV Mistrzejowice
- Dzielnica X Swoszowice
- Dzielnice Krakowa
- Düwag GT6
- Düwag GT8S
- Dąbie (przystanek)
- Elżbieta Jaworowicz
- Filharmonia (przystanek)
- Filharmonia Krakowska
- Fotoreportaż:Piknik Wojskowy
- Gimnazjum Publiczne nr 37
- Golkowice (przystanek)
- Henryk Jacek Schoen
- Hotele
- I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego
- Irisbus Citelis 12M
- Iwanowice (przystanek)
- Jelcz M081MB/3 Vero
- Jelcz M083C Libero
- Jelcz M121M/4 Mastero CNG
- Jelcz M121M/MB
- Kalendarium
- Kijów Centrum
- Kina
- Konstal 105Na
- Kopiec Wandy
- Kopiec Wandy (przystanek)
- Kościoły w Krakowie
- Kościół Mariacki
- Kościół bł. Anieli Salawy
- Kościół św. Agnieszki
- Kościół św. Andrzeja
- Kościół św. Anny
- Kościół św. Antoniego Padewskiego oraz Matki Boskiej Różańcowej
- Kościół św. Augustyna i św. Jana Chrzciciela
- Kościół św. Barbary
- Kościół św. Piotra i Pawła
- Kościół św. Wojciecha
- Krakopedia
- Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
- Krakowska Karta Miejska
- Kraków
- KrakówPlaza (przystanek)
- Kraków Główny
- Kraków Plaza
- Krowodrza Górka (przystanek)
- Kurdwanów (przystanek)
- LH Standard
- LemaNŻ (przystanek)
- Licea
- Lista wagonów typu EU8N
- M1Al.Pokoju (przystanek)
- MAN - Nürnberg B4
- MAN N8
- Man SN3
- Małe Błonia (przystanek)
- Mały Płaszów (przystanek)
- Michał Śliwa
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A.
- Mistrzejowice (przystanek)
- Mobilis
- Multikino
- Nowa Huta
- Nowa Wieś
- Nowy Bieżanów (przystanek)
- Nowy Kleparz (przystanek)
- Olsza II
- Opera Krakowska
- Osiedle 2 Pułku Lotniczego
- Osiedle Dywizjonu 303
- Osiedle Handlowe
- Osiedle Na Stoku (przystanek)
- Osiedle Piastów
- Osiedle Piastów (przystanek)
- Osiedle Ruczaj
- Osiedle Srebrnych Orłów
- Osiedle Tysiąclecia
- Osiedle Widok Zarzecze
- Osiedle Złotego Wieku
- PESA 2014N
- Parada Smoków
- Piasek
- Plac Bernardyński (przystanek)
- Plac Bohaterów Getta
- Plac Inwalidów (przystanek)
- Plac Teodora Axentowicza
- Plac Wszystkich Świętych (przystanek)
- Pleszów (przystanek)
- Poczta Główna (przystanek)
- Politechnika (przystanek)
- Prokocim (przystanek)
- Protram 405N-kr
- Rektorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego
- Rondo Hipokratesa (przystanek)
- Rondo Mogilskie
- Rotax/MPK EU8N
- Rudi Schuberth
- Rynek Główny
- SGP/Lohner E1
- Salwator (przystanek)
- Sanok SN1
- Sanok SN2
- Scania CN113ALB
- Scania CN113CLL
- Scania CN94UA 6x2/2
- Solaris Urbino 12
- Solaris Urbino 18
- Spis pętli autobusowych
- Stary Kleparz (przystanek)
- Strona główna
- Szkieletor
- Szkoła Podstawowa nr 155 im. św. Jadwigi Królowej
- Szkoła Podstawowa nr 85
- Szkoły i placówki oświatowe
- Szkoły podstawowe
- Szpital Okulistyczny (przystanek
- Tadeusz Sznuk
- Teatr Bagatela
- Teatr Bagatela (przystanek)
- Tramwaje
- Tunel Krakowskiego Szybkiego Tramwaju
- Ulica Adama Asnyka
- Ulica Andrzeja i Franciszka Załuskich
- Ulica Armii Krajowej
- Ulica Augustiańska
- Ulica Balicka
- Ulica Barska
- Ulica Basztowa
- Ulica Batalionu „Skała” AK
- Ulica Bernardyńska
- Ulica Biała Droga
- Ulica Blich
- Ulica Czarnoleska
- Ulica Eugeniusza Baziaka
- Ulica Grodzka
- Ulica Henryka Kamieńskiego
- Ulica Jana Mosdorfa
- Ulica Juliana Dunajewskiego
- Ulica Karmelicka
- Ulica Kazimierza Jancarza
- Ulica Królewska
- Ulica Księdza Józefa Kurzei
- Ulica Księdza Mikołaja Kuczkowskiego
- Ulica Michała Bałuckiego
- Ulica Nagłowicka
- Ulica Stefana Batorego
- Ulica Wawelska
- Ulica porucznika Halszki
- Ulica Świętego Idziego
- Ulica Świętego Jana
- Ulica św. Agnieszki
- Ulica św. Anny
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Uniwersytet Ekonomiczny (przystanek)
- Uniwersytet Jagielloński
- Uniwersytet Pedagogiczny
- Uniwersytet Rolniczy
- Uniwersytety
- V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego
- Walcownia (przystanek)
- Wawel
- Wieczysta (przystanek)
- Wieliczka Kampus (przystanek)
- Wysokościowce
- Wzgórza Krzesławickie (przystanek)
- Władysław Szafer
- XXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Conrada - Korzeniowskiego
- ZOO (przystanek)
- Zajezdnia Podgórze
- Łagiewniki (przystanek)
- Łukasz Liwski
- Łęg
- Łęg (strumyk)
Advertisement
335
stron
Lokalna Mapa Strony
Advertisement